Keď sme boli požiadaní navrhnúť projekt Staromestská, vedeli sme, že bude musieť ísť o citlivý, ale zároveň moderný zásah do historickej štruktúry mesta Bratislavy. Jej veľmi charakteristická zástavba mi okamžite vnukla myšlienku navrhnúť objekt oblých, takmer ženských tvarov, ako protipól bohatej textúre mesta.

Zasadenie súčasného moderného administratívneho objektu do historického kontextu vytvára podľa mňa pre Bratislavu naozaj jedinečnú živosť.


IAN BOGLE

Founder - Bogle Architects
London 2014

VÝPOČET SPLÁTOK
Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si výšku vašej hypotéky a mesačných splátok teraz úplne jednoducho. Zadajte na hypokalkulačke konkrétnu cenu vybranej nehnuteľnosti a ďalšie parametre tak, ako vám najviac vyhovuje.

rokov
%
0 €
Byt:
Cena bytu:
Mesačná splátka:
Späť na kalkulačku
Mám záujem o viac informácií
Mám záujem o obhliadku bytu
Mám záujem o financovanie

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

Správa bola úspešne odoslaná.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak vás zaujali priestory UNIQ Staromestská Offices a máte záujem zúčastniť sa obhliadky tohto objektu, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe vás bude kontaktovať náš predajca a dohodne sa s vami na konkrétnom termíne, ktorý vám vyhovuje.

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento byt? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O OSOBNÉ STRETNUTIE

Ak vás zaujal byt v Uniq a máte záujem zúčastniť sa obhliadky tohto objektu, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe vás bude kontaktovať náš predajca a dohodne sa s vami na konkrétnom termíne, ktorý vám vyhovuje.